بهترین غرفه ساز نمایشگاه
15
آوریل

بهترین غرفه ساز نمایشگاه و انتخاب آن

بهترین غرفه ساز نمایشگاه برای کشف بهترین راه حل های غرفه سازی

غرفه سازی آشیان یک از اسامی شرکتهایی است که در زمینه ارائه خدمات نمایشگاهی هنگام جستجو برای طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی منحصر به فرد به چشم میخورد.، آشیان شرکتی پیشرو در صنعت نمایشگاه است که به غرفه داران راه حل های غرفه سازی برای حضوری پررنگ در زمینه بازاریابی نمایشگاه ارائه می دهد. این مطلب به شما کمک میکند تا در انتخاب بهترین غرفه ساز نمایشگاه یا بهترین شرکت غرفه سازی تصمیم مناسبی بگیرید.

مشاوره صحیح ، اولین قدم برای بهترین انتخاب

غرفه سازی آشیان با ارائه طراحی غرفه های نمایشگاهی نوآورانه و ساخت و ساز با کیفیت بالا با مدیریت استثنایی پروژه در تهران و شهرستانها آماده عرضه مشاوره تخصصی در این زمینه است.هدف ما این است که برند شما را در بازاریابی نمایشگاه به یک سطح حرفه ای ببریم ، و باعث افزایش شهرت و فروش در بخش بازار باشیم. آشیان یک پیمانکارغرفه های نمایشگاهی با چندین سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی سفارشی و ارائه خدمات جانبی در این زمینه است.

بهترین طراحی غرفه نمایشگاهی با هویت منحصر به فرد

آتلیه طراحی ما تمام دانش خود را از طراحی غرفه ، مشاوره در مورد مدیریت پروژه در بازاریابی نمایشگاه ، ساخت سفارشی و غرفه های ساخته شده در نمایشگاه را انجام میدهد.ما طراحی و ساخت غرفه را برای بندهای مختلف ، سازمان ها ، شرکت های کوچک و متوسط ​​ارائه می دهیم که به دنبال یک استراتژی بازاریابی طولانی مدت در نمایشگاه هستند.هدف مجموعه ما جلب رضایت کامل کارفرمایان است و می کوشیم تا بهترین انتخابتان برای بهترین غرفه ساز نمایشگاه باشیم.

ساخت غرفه در نمایشگاه با ظاهری به یاد ماندنی

طراحان ما کانسپت و احساس را ایجاد می کنند و هویت انتزاعی طرح غرفه را را برای جلب حس اعتماد تقویت میکنند زیرا طراحی نمایشگاه هنر یافتن ترکیبی مناسب از انتزاع و احساسات است.هدف این است که خدماتی کامل و یکپارچه ارائه کنیم که حضور منحصر به فرد و دعوت کننده ای در یک نمایشگاه داشته باشید به گونه ای که بازدید کنندگان اغلب با توجه به نیازها ، مخاطبین بسیاری برای جلب توجه خود به سمت غرفه جذب شوند و سپس بازدیدی به یادماندنی و لذت بخش داشته باشند که توسط هر دو تقویت شود.

برند سازی ، هدف اصلی غرفه سازی

غرفه و پرسنل آن. با غرفه ای هوشمندانه ، طراحی شده و سفارشی ، پیام غرفه دار را نشان می دهد و برند تجاری بسیار قدرتمندی میسازد.بدین ترتیب ، پرسنل غرفه می توانند با همکاری بیشتر و مؤثرتری با بازدید کنندگان ارتباط برقرار کنند تا بتوانند همکاری تجاری مورد نظر خود را ارتقا دهند که مهمترین هدف یک نمایشگاه است.مهم نیست غرفه ای لوکس و پرهزینه در نمایشگاه داشته باشید یا غرفه ای اقتصادی و کم هزینه بلکه برندسازی باید یک هویت منحصر به فرد ایجاد کند که این امری هزینه بردار نیست، اما با تمام طیف مخاطبین سازگار باشد .ساخت یک غرفه نمایشگاهی سفارشی ، کلید جذب هر چه بیشتر بازدید کننده ، تماس بیشتر و ایجاد مشاغل بیشتر است ،انتخاب بهترین غرفه ساز نمایشگاه تصمیمات شما را برای برنامه ریزی هدف میبخشند.

با غرفه خود در نمایشگاه جزء بهترین ها باشید

نمایشگاه ها و نمایشگاه های تجاری در سراسر ایران برگزار می شود تا به جمع آوری مشاغل و مشتریان کمک کند. آنها همچنین می توانند برای مشاغل برگزار شوند تا شرکایی را ارائه دهند که محصولات و خدماتی را ارائه می دهند که پیشنهادات خود را تکمیل می کنند. از آنجا که غالبا تعداد زیادی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه ها حضور دارند ، چالش ایستادگی در دریایی از برندها و غرفه داران دیگر است. مهم است که طراحی غرفه نمایشگاه شما بیش از اندازه مناسب باشد تا توجه مورد نظر خود را برای برند و محصولات خود جلب کند.

برترین خدماتی که پیمانکاران غرفه سازی به مشتریان ارائه میدهند :

اهداف خود را بشناسید

هدف شما از شرکت در نمایشگاه یا نمایشگاه باید برای شما مشخص باشد. این باید پایه و اساس برنامه های شما هنگام جستجوی پیمانکاران غرفه نمایشگاهی باشد. همه چیز در مورد نمایشگاه شما باید به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کند. در مورد پیام هایی که می خواهید به وسیله طراحی غرفه شما منتقل شود ، دقت نمایید.

مخاطبان مورد نظر خود را شناسایی کنید

دانستن اینکه در غرفه خود با چه کسانی در این نمایشگاه صحبت می کنید این امکان را به شما می دهد که به بهترین روش برای برقراری پیام و ارائه محصولات ، خدمات و برند خود فکر کنید. بیاموزید که نیازها و خواسته های مصرف کنندگان چیست و پیام های خود را به آنها برسانید. اطمینان حاصل کنید که غرفه ساز نمایشگاه شما نیازها یا خواسته را درک می کند.بهترین شرکتهای غرفه سازی همواره ایده های مفیدی برای این کار به شما ارائه میدهند. به این ترتیب نام تجاری یا محصول تاثیر بیشتر ومطمئن تری رو مخاطبین میگذارد.

از گرافیک های جذاب برای جلب توجه بیشتر استفاده کنید

شعار معروف “یک تصویر هزار کلمه را نقاشی می کند” همه اینها را می گوید. با جلب توجه مخاطبین به تصاویر جالب توجه بازار هدف را به خود جلب کنید. مطمئن شوید که تصویر یا مجموعه تصاویر انتخاب شده ، پیام یا هویت شرکت شما را بدون نیاز به متن طولانی منتقل می کند.

A picture is worth a thousand words

منبع : ویکیپدیا

از شعارهای نوشتاری کوتاه در غرفه استفاده کنید

مهم این است که آن را کوتاه و قدرتمند نگه دارید. مهم است که کوتاه ، شیرین و یا شوخ طبغ به نظر برسد. از افعال یا کلمات عملی استفاده کنید. جملات طولانی را با عبارات کوتاه یا حتی بهتر تغییر دهید ،و یا یک کلمه جایگزین کنید که پیام شما را منتقل می کند. بازدید کنندگان شما احتمالاً دقایقی را برای خواندن دیوارهای پر از متن و نوشته از روی محصول خود در جلوی غرفه نمایشگاه خود نمی گذرانند.

استفاده حداکثر از فضای غرفه نمایشگاه

تمام ابعاد از جمله ارتفاع ساختار غرفه خود را تعیین کنید. می توانید با ایجاد یک قوس بلند برای آرم یا نام تجاری یا ایجاد یک کتیبه جذاب دورتادور غرفه استفاده مناسبی از فضای غرفه داشته باشید. جذابیت معرفی برند و هدف شما بهترین شیوه برای جذب بازدیدکنندگان به غرفه است.

بهترین غرفه ساز نمایشگاه | بهترین شرکت غرفه سازی
بهترین غرفه ساز نمایشگاه | بهترین شرکت غرفه سازی | شرکت غرفه سازی آشیان

نکاتی که میبایست در انتخاب بهترین غرفه ساز نمایشگاه بدانید :

غرفه سازان و پیمانکاران غرفه های نمایشگاهی متخصص در طراحی و ایجاد فضای نمایشگاه برای نمایشگاه های تجاری و… هستند. شرکتهای زیادی وجود دارند که خدمات غرفه سازی را ارائه می دهند. بهترین شرکت های غرفه سازی همواره بسته های خدماتی متنوعی را برای رفع نیاز شما ارائه می دهند.بنابراین در اینجا چند نکته برای کمک به شما در طراحی مناسب غرفه نمایشگاهی و انتخاب پیمانکاران ارائه شده است.

تجربه شرکت غرفه سازی

هنگام انتخاب پیمانکار غرفه نمایشگاهی برای مدیریت فضای نمایشگاه خود ، لازم است شرکتی را انتخاب کنید که چندین سال در این صنعت بوده است. قبل از انتخاب بهترین غرفه ساز نمایشگاه ، ابتدا باید به سوابق پیمانکار و کیفیت کار آنها دقت کنید.

اعتبار غرفه ساز نمایشگاه

علاوه بر تجربه ، غرفه ساز باید از شهرت و اعتبار خوبی برخوردار باشند. می توان با مشتری های قبلی ، کیفیت کار و میزان رضایت آنان بحث کرد. شرکتی با تعداد زیادی از مشتریانی که از نحوه خدمات ارائه شده رضایت کامل دارند راهی عالی برای کسب موفقیت و حضور مثبت در رویداد نمایشگاهی است.

قیمت غرفه سازی سازگار با بودجه کارفرما

برای یافتن غرفه ساز مناسب با توجه به اهداف و بودجه مدنظر شما، قیمت تمام شده و هزینه های جانبی غرفه ، باید تحقیق کنید. شرکتی که تصمیم دارید غرفه خود را برای نمایشگاه به او بسپارید باید با بودجه شما آشنا باشد.

خدمات پیمانکار غرفه ساز

همچنین باید در مورد خدمات ارائه شده توسط شرکت سوال کنید. در مورد انعطاف پذیری آنها برای برطرف کردن نیازهای شما در غرفه ، اطلاعات کسب کنید. تصمیم گیری درباره انتخاب بهترین شرکت غرفه سازی می تواند خدمات نمایشگاهی کاملی را به شما ارائه دهد.

غرفه سازی آشیان بهترین انتخاب برای حضوری موفق در نمایشگاه :

اینها فقط برخی از نکاتی است که می توانید در انتخاب بهترین غرفه ساز نمایشگاه یا شرکت غرفه سازی هنگام برنامه ریزی نمایشگاهی از آنها استفاده کنید. با کارشناسان غرفه سازی آشیان تماس بگیرید که با بهترین ایده ها به زنده ماندن مفاهیم شما کمک کنند.آتلیه طراحی ما بهترین متخصصین در طراحی فضاهای خاص و نمونه در نمایشگاه هستند. با مشاوره صحیح نیازهای شما را درک میکنیم و تا مقدمات حضور موفق شما را در نمایشگاه تضمین نماییم.

دلایل انتخاب آشیان به عنوان غرفه ساز نمایشگاه :

  • آتلیه طراحی تخصصی غرفه سازی نمایشگاه متشکل از مهندسین معماری و طراحان صنعتی
  • بهره گیری از یکی از بزرگترین فضاهای کارگاهی متشکل از نیروهای متخصص نجاری ، برق و نقاشی و بهترین نیروهای با تجربه در زمینه غرفه سازی در نمایشگاه
  • قیمت بسیار مناسب غرفه سازی برای انواع طرحها در مقیاس مختلف
  • استفاده از بانک تجهیزات نمایشگاهی خاص و درجه یک در غرفه
  • پشتیبانی تمام وقت طی روزهای برگزاری نمایشگاه
  • دارای گرید و مجوز معتبرغرفه سازی

جهت مشاوره تخصصی و طراحی رایگان غرفه نمایشگاهی با ما در تماس باشید

گالری پروژه های غرفه سازی آشیان

تقویم نمایشگاه بین المللی تهران