غرفه سازی نمایشگاه ایران سبز پنجمین دوره
07
ژوئن

غرفه سازی نمایشگاه ایران سبز (Iran Green) پنجمین دوره

پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز (Iran Green) در تاریخ 12 الی 14 تیر ماه 1399 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میگردد. این رویداد محل مناسبی برای شرکت هایی با گروه های کالایی از قبیل : صنعت گلخانه سازی، ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، نهاده های کشاورزی، تجهیزات حمل و نقل و بسته بندی ، سیستم های ذخیره سازی و سردخانه ای، سیستم های آبیاری، گل و گیاه، انواع گلدان، گیاهان آپارتمانی،  گیاهان فضای باز، انواع بذر، مراکز کشت بافت، مراکز علمی  آزمایشگاهی و تحقیقاتی، اتحادیه ها و انجمن ها، سازمان ها و موسسات و دیگر گروه های مرتبط با باغبانی است.
شرکت مهندسی آشیان با ارائه کلیه خدمات نمایشگاهی ، غرفه آرایی و غرفه سازی در نمایشگاه ایران سبز (Iran Green) تمام نیازهای شما را برای حضور موفق در نمایشگاه تضمین مینماید. جهت مشاوره تخصصی و طراحی رایگان و ساخت غرفه های نمایشگاهی با کارشناسان ما در تماس باشید.

نام نمایشگاه پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز (Iran Green)
تاریخ شروع 99/04/12 
تاریخ پایان 99/04/15
زمان بازدید 10 الی 18
مکان برگزارینمایشگاه بین المللی تهران سالن 38b
برگزار کننده شرکت نمایشگاهی خزراوراسیا
وب سایت www.khazareurasia.ir

غرفه سازی تخصصی در نمایشگاه ایران سبز Iran Green

پیش بینی میشود در این رویداد نمایشگاهی بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی به عرضه آخرین دستاوردها و فن آوری های نوین در حوزه تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی ، باغبانی و صنایع وابسته بپردازند. در پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز و در کنار شرکت‌های داخلی این حوزه ، نمایندگانی از کشور‌های هلند، آلمان، فرانسه، اسپانیا، آذربایجان و اردن نیز حضور دارند و ضمن ارائه جدید‌ترین محصولات و خدمات ، زمینه ساز انتقال جدیدترین و بروزترین فناوری های حوزه کشاورزی ، باغبانی و گل و گیاه باشد.