• تلفن تماس 09052403883   09126662071   
  • ایمیل: ashianstudio@gmail.com
ساخت غرفه vinno غرفه سازی پزشکی

غرفه سازی پزشکی

طراحی و ساخت غرفه پزشکی یا غرفه سازی پزشکی چنان حایز اهمیت بوده که امروزه با گسترش فناوری در حوزه های درمانی و  لزوم برگزاری کنگره های پزشکی ، دارویی و دندانپزشکی شرکتهای بسیاری به واسطه حضور متخصصان و پزشکان ، علاقمند به حضور در نمایشگاهها و کنگره های پزشکی به منظور ارایه خدمات و عرضه محصولات خود هشتند.

اهمیت طراحی غرفه پزشکی

فضای مورد نیاز جهت برپایی کنگره های پزشکی جزو فضاهای محدود در غرفه سازی میباشد. ازین جهت استفاده درست و بجا از فضا در طراحی آن نقش مهمی ایفا میکند. در طراحی چنین فضاهایی استفاده از رنگبندی مناسب حوزه پزشکی و سلامت و همچنین نورپردازی دقیق و تکنیکال بسیار حایز اهمیت میباشد.

ساخت غرفه ارزان
غرفه سازی | طراحی غرفه نمایشگاهی | ساخت غرفه نمایشگاهی | ساخت غرفه پزشکی | طراحی غرفه پزشکی

نقش رنگ در طراحی غرفه پزشکی

سبک طراحی غرفه باید به گونه ای باشد که به بهترین نحو ایجاد حس سلامتی ، آرامش و پاکی را در مخاطبین زنده کند . معمولا در این سبک طراحی نباید از رنگهای تند  ، شارپ و تیره استفاده گردد . بخش اعظم رنگ غرفه سفید و فقط بخشهایی جزیی طبق رنگ سازمانی مشتری و رعایت رنگبندی مناسب استفاده میشود.

تاثیر نورپردازی در غرفه سازی

نورپردازی تخصصی و حرفه ای یکی از عوامل مهم در جذابیت غرفه و همچنین جلب بازدیدکنندگان به سمت غرفه است. در ساخت غرفه های دارویی ، پزشکی و دندانپزشکی . همچنین غرفه سازی کنگره پزشکی توصبه میشود از نورهای سفید یا مهتابی برای روشنایی کلی غرفه استفاده گردد. همچنین برای نورمخفی ها و نورپردازی خاص غرفه استفاده کمی از نور آبی و سبز نیز پیشنهاد میگردد .طراح میبایست حوزه فعالیت شرکت مورد نظر را مدنظر قرار داده تا بتواند با ترکیب نورهای کلی و موضعی به صورت تخصصی فضایی زیبا به تناسب حوزه فعالیت مورد نظر ارایه دهد.

ساخت غرفه پزشکی

با توجه به زمانبندی کم جهت ساخت و ساز و تجهیز ،  شرکت غرفه ساز میبایست نهایت توجه را به نحوه زمانبندی و کیفیت اجرای غرفه معطوف سازد. تیم اجرایی آشیان نیز با مدیریت ، تحلیل کیفیت و زمانبندی ذقیق در اجرای هرچه سریعتر غرفه در طول ساخت وساز جزو بهترینهاست. آشیان ذز طول روزهای یرگزاری نیز حامی و پشتیبان مشتریان خود بوده و طبق تعهدی که در قرار داد ذکر میگردد موظف به همکاری با مشتریان جهت براورده کردن نیازشان در ایام برگزاری نمایشگاه خواهد بود.

تجهیزات در غرفه سازی پزشکی

همانطور که گفته شد ساخت غرفه های پزشکی دارای ظرافت خاصی در طراحی المانهای مختلف و اجرای دقیق است. در مرحله آخر تجهیز غرفه با تجهیزات کاملا شکیل و تمیز باعث تمایز و نشان دادن کیفیت بالای غرفه میباشد. غرفه های حوزه پزشکی بیانگر سلامت ، پاکی و تمیزی هستند که تجهیزات غرفه نیز میبایست از این مساله پیروی کنند.آشیان نیز جهت براورده کردن تمامی نیازهای مشتریان بابت سفارش و تدارک بهترین و باکیفیت ترین تجهیزات کاملا متعهد بوده تا رضایت کامل مشتریان را براورده سازد.

مشاوره و طراحی رایگان

استدیو طراحی آشیان با مشاوره دقیق و راه کارهای مناسب در ایجاد یک ایده خاص و زیبا در عین حال کاستن از هزینه های گزاف غرفه سازی همراه شماست. اجرایی دقیق و با کیفیت به همراه تجهیزات کامل و تمیز برای داشتن بهترین غرفه در کنگره های پزشکی نیازمند مشاوره دقیق و طراحی تخصصی با کارشناسان آشیان است.

جهت مشاهده لیست همایشهای پزشکی سال 99 کلیک کنید.
جهت مشاهده لیست کنفرانسها و همایشهای سال 99 کلیک کنید.
با آشیان در تجارت خودنمایی کنید…