• تلفن تماس 09052403883   09126662071   
  • ایمیل: ashianstudio@gmail.com

یکی از مهمترین نیازهای برپایی نمایشگاهها ،همایش و رویدادها استفاده از تجهیزات و مبلمان مناسب برای دکوراسیون و نمایش است.یکی از خدمات شرکت آشیان اجاره کلیه تجهیزات نمایشگاهی به کارفرمایان است به این ترتیب که با اجاره تجهیزات شما میتوانید تا 80 درصد هزینه های خود صرفه جویی نمایید. هزینه هایی از قبیل خرید تجهیزات ، انبار داری و حمل و نقل ، استهلاک و سایر موارد میتواند تاثیر زیادی در برنامه ریزی و بودجه شما بگذارد.ازین رو انعطاف پذیری و تنوع انتخاب در سفارش یسیار گسترده تر نیز خواهد بود.

ما در آشیان انتخاب گسترده ای از اجاره تجهیزات نمایشگاه را به مشتریان خود ارائه می دهیم ، از مبلمان غرفه ، تلویزیون  و ال سی دی ، کیوسک و صفحه نمایش لمسی ، پیشخوان ، کانتر ، میز و صندلی گرفته تا تجهیزات تصویری و صدا ، تجهیزات روشنایی ، کفسازی و خیلی موارد بیشتر که مطابقت کامل با برنامه ریزی شما داشته باشد. استفاده از تجهیزات درجه یک و استاندارد نمایشگاهی اطمینان خاطر را هم برای شما و هم بازدیدکنندگان در غرفه بوجود خواهد آورد .

شما میتوانید جهت بهره مندی از این خدمات در تهران ،مشهد، اصفهان ، شیراز و تمامی شهرستانها استفاده نمایید.جهت مشاوره رایگان در خصوص برنامه ریزی و حضور موفق در نمایشگاه و یا اجاره تجهیزات نمایشگاهی با کارشناسان آشیان در تماس باشید.

 

اجاره تجهیزات نمایشگاهی