• تلفن تماس 09052403883   09126662071   
  • ایمیل: ashianstudio@gmail.com

طراحی داخلی هنر و دانش تقویت فضای داخلی یک ساختمان برای دستیابی به یک محیط سالم تر و از نظر زیبایی شناختی برای افرادی است که از این فضا استفاده می کنند.  طراحی داخلی حرفه ای چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی ، برنامه ریزی فضا ، بازرسی سایت ، برنامه ریزی ، تحقیق ، برقراری ارتباط با ذینفعان یک پروژه ، مدیریت ساخت و ساز و اجرای طرح می باشد.
ما در آشیان برنامه ریزی ، تحقیق ، هماهنگی و مدیریت چنین پروژه هایی را انجام می دهیم. تیم آشیان متشکل از معماران و طراحان با استعداد ، پروژه های طراحی داخلی را در سرتاسر ایران ارائه می دهند و طی یک دهه تجربه ای رضایت بخش و مبتنی بر خلاقیت ، نوآوری و اصالت را گرد هم می آورند. ما خدمات طراحی داخلی را ارائه می دهیم و مفاهیمی را برای فضای داخلی مسکونی، اداری و تجاری شما با قیمت مناسب ارائه می دهیم ،
برای تهیه و اطمینان از یک پروژه طراحی داخلی و فنی و کاربردی ، تیم متخصصان ما با اراءه دانش و تجربه خود در جهت ارضای خواسته های مشتری تا کوچکترین جزئیات همکاری می کنند. ما به مشتریان خود پکیج های مختلفی را ارائه می دهیم که طیف گسترده ای از پروژه های سه بعدی را داراست و از آن طریق می توانند طراحی دلخواه را انتخاب کنند: کلاسیک ، مدرن یا صنعتی . تیم طراحان و معماران داخلی ما به خواسته های مشتری ما توجه می کنند و به اصالت ، خلاقیت و پیچیدگی اعتقاد دارند. ما با پروژه های طراحی داخلی در سرتاسر ایران سر و کار داریم .