• تلفن تماس 09052403883   09126662071   
 • ایمیل: ashianstudio@gmail.com
غرفه سازی نمایشگاهی | طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرای غرفه

غرفه سازی نمایشگاهی امروزه یکی از  مهمترین روشهای بازاریابی در دنیای تجارت است .فضای نمایشگاه این امکان را فراهم می اورد که شرکت ها و تولیدکنندگان تعامل موثری با افراد و بازدیدکنندگان ایجاد نمایند .حضور در غرفه ای جذاب و دارای کانسپت به شما کمک میکند .ازین رو افراد میتوانند ویژگیهای شرکتها ، سازمانها و همینطور محصولات انان را با یکدیگر مقایسه نمایند و موجب شناخت بهتر و بیشتر مشتریان میگردد . آشیان به عنوان ارائه دهنده برترین و به روزترین خدمات غرفه سازی همراه شما در حضور موفق در نمایشگاه خواهد بود.

علت انتخاب آشیان ؛

غرفه سازی آشیان به منظور ارائه خدمات متمایز و خاص در زمینه طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی فعالیت خود را در سال 1395 آغاز کرده است.آشیان با داشتن نیروهای متخصص و با تجربه در این زمینه توانسته به یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های این حوزه تبدیل شود .علاوه بر این آتلیه طراحی آشیان با توجه به کیفیت بالا و نیروهای متخصص احرایی در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین قیمت توانسته به هدف خود که جلب رضایت مشتریان است دست پیدا کند.

نقش کانسپت در غرفه سازی نمایشگاهی

کانسپت در طراحی نوعی برقراری رابطه بین ذهنیت و عینیت است. به صورتی که طراج به منظور بیان نمدن طرح ذهنی خود سعی بر به تصویر کشیدن آن دارد. طراحان با استفاده از عناصر و مولفه های مختلف معماری و گرافیک، کارامدترین فضای ممکن را به زیباترین و دلپذیرترین شکل ممکن می آفرینند. این فرآیندی است که از ذهن طراحان آشیان آغاز و به غرفه سازی نمایشگاهی ختم میگردد.
ما در آشیان همواره با تکیه بر دانش طراحی و با بهم قراردادن ایده های مختلف در زمینه های گوناگون میتوانیم با عناصر جدید فضاهایی خاص را ارایه دهیم. فضاهایی که از طریق مشاهدات ، تجربیات ، تصورات و همچنین نیازهای کارفرمایان شکل میگیرد. قرار گرفتن یازدیدکنندگان در فضایی که در چارچوب برند و نمایش صحیح محصولات و همینطور چیدمان متناسب با دانش روز معماری، دکوراسیون و غرفه آرایی باعث میشود تا حضوری قدرتمند را تجربه نمایید.

مراحل غرفه سازی نمایشگاهی :

 • مشاوره تخصصی
 • طراحی اولیه رایگان غرفه
 • آماده سازی نقشه ها و ساخت در کارگاه
 • ساخت و اجرای غرفه در نمایشگاه
 • تجهیزات و غرفه آرایی

مشاوره تخصصی

مرحله اول در انجام پروژه مشاوره جهت برآورد نیازهای کارفرماست .آشنایی کلی با نحوه فعالیت شرکت ، سابقه حضور در نمایشگاه و اطلاعاتی ازقبیل فضاهای مورد نیاز ، ابعاد و تعداد محصولات و همینطور بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه میتواند به ذهنیت ما هدف ببخشد.همینطور آنالیز ضحیح و کاربردی از عوامل بیرونی تاثیرگذار، اعم از شرکتهای رقیب و برندینگ آنان نقش مهمی در تاثیر غرفه شما بر بازدیدکنندگان و فروش و بازاریابی خواهد داشت. مشاوره صحیح با متخصصین آشیان از ابتدا کمک میکنذ تا ارزیابی دقیقی از اهداف حضورتان در نمایشگاه داشته باشیم و بتوانیم در نحوه ارایه خدمات یا معرفی محصول به بهترین شکل عمل کنیم.

طراحی اولیه رایگان غرفه

پس از دریافت اطلاعات از کارفرما طراحی آغاز میگردد. این پروسه بنا به نوع غرفه به طور معمول بین 2 الی 3 روز کاری انجام میپذیرد.آتلیه طراحی آشیان با بهره گیری از کارشناسان طراحی صنعتی و مهندسین معماری طراحی را با توجه کامل به نیازها و نحوه عملکرد شما در نمایشگاه انجام میدهند.کارفرما پس از دریافت طرح اولیه ممکن است تغییراتی نیز در غرفه اعمال نماید که با جلسات و مشاوره های تکمیلی با طراحان آشیان این پروسه انجام میگرد.

آماده سازی نقشه ها و ساخت در کارگاه :

بعد از تایید و نهایی شدن طرح ، نقشه های فاز دو معماری و سازه بطور دقیق آماده شده و به نیروهای متخصص اجرایی در کارگاه جهت ساخت ارجاع داده میشود و همچنین سفارشات چاپ ، گرافیک و تبلیغات نیز کاملا طبق برنامه ریزی و دقیق صورت میگیرد. تمام مراحل ساخت و اجرای غرفه یکبار به طور کامل در کارگاه انجام میگیرد تا در زمان ساخت و ساز در نمایشگاه پروژه بدون نقص ساخته شود.

ساخت و اجرای غرفه در نمایشگاه

مرحله آخر غرفه سازی نمایشگاهی برپایی و تکمیل آن طی روزهای مقرر ساخت و ساز که از سوی ستاد اجرایی تعیین شده در سالن مورد نظر است. ما توان اجرایی همزمان 1000 متر مربع را در هر نمایشگاه دارا هستیم .با برنامه ریزی دقیق بین نیروهای اجرایی و پیمانکاران ساخت غرفه را به یک روز رساندیم . ازین رو میتوانیم حیالی آسوده را برای کارفرما متصور شویم . حضوری متمایز با بهترین کیفیت اجرا خق شماست .

تجهیزات و غرفه آرایی

مرحله آخر در پروژه غرفه سازی تجهیز و دکوراسیون و به طور کلی غرفه آرایی است. تجهیزات سفارش داده شده در داخل غرفه به طور دقیق جانمایی و چیدمان میشوند. تمامی تجهیزات سمعی و بصری اعم از LCD ، تلویزیون شهری و سیستم های کامپیوتری در غرفه نصب و تست میگردد .مبلمان ، میز و صندلی ها ، گل آرایی و تزیینات غرفه نیز هر یک جانمایی میگردند. پس از انجام دقیق و کامل این مراحل غرفه آماده تحویل به کارفرما خواهد بود.

کسب موفقیت ، مهمترین هدف غرفه سازی نمایشگاهی

حضور در غرفه ای مشتری پسند و جذاب گامی برای موفقیت در امری مهم که آن نمایش و معرفی هرچه بهتر شرکتها برای مشتریان است. فضایی برای ایجاد ارتباط و شناخت بهتر کارفرمایان و بازدیدکنندگان که حضور در این رویداد با برنامه ریزی صحیح و مناسب میتواند عاملی بسیار موثر در موفقیت شرکتها باشد .از سویی دیگر رقابت بین شرکتها برای پیشی گرفتن از یکدیگر امری جدی است . طراحی جذاب و کاربردی در جذب مخاطب نقش بسیار مهمی دارد.

مهمترین ویژگیهای غرفه نمایشگاهی

 • کانسپت و جذابیت در طراحی
 • هماهنگ با نوع کالا و خدمات
 • موقعیت مکانی مناسب غرفه
 • قابل درک بودن پیام طراح
 • استفاده ار متریال با کیفیت
 • سیرکولاسیون و دسترسی آسان
 • استفاده از تجهیزات نمایشگاهی درجه یک
غرفه سازی نمایشگاهی |ساخت غرفه نمایشگاهی آشیان

عوامل موثر در قیمت غرفه سازی نمایشگاهی

میزان هزینه ساخت غرفه عوامل متعددی را شامل میشود . این نکته را در نظر بگیرید که همواره قیمت بالا دلیل بر کیفیت متفاوت و بهتر نیست و در مقابل همیشه به قیمتهای بسیار ارزان توجه داشته باشید زیرا گاهی قیمت بسیار ارزان موجب ساخت غرفه ای دور از انتظار در سطح بسیار پایین کیفی قرار بگیرد . مهمترین عوامل موثر در قیمت غرفه سازی نمایشگاهی میتوان به این نکات اشاره کرد :

 • نوع و سبک طراحی
 • نوع متریال استفاده شده
 • مقدار و نوع تجهیزات سفارش داده شده

بسته به استراتژی کارفرما برای حضور در نمایشگاه غرفه میتواند پرسازه و با تجهیزات و متریال خاص طراحی و ساخته گردد . یا میتوان با حداقل سازه و استفاده از تجهیزات معمول نمایشگاه غرفه ارزان و کم هزینه ساخته شود. ما نیز همواره سعی میکنیم با سنجیدن نیازهای کارفرمایان قیمت غرفه سازی را در حد انتظارات و بودجه در نظر گرفته شده ارایه دهیم. با توجه به نوع پروژه براوردهای متنوعی از قیمت غرفه سازی برای کارفرمایان درنظر میگیریم . هم اکنون میتوانید جهت استعلام قیمت از مشاوره کارشناسان آشیان بهره ببرید .
جهت مشاوره رایگان برای محاسبه قیمت ساخت غرفه همین حالا تماس بگیرید.

بهترین شرکت غرفه سازی نمایشگاه و انتخاب آن

ساخت غرفه نمایشگاهی امری تخصصی است . نیازمند تجربه و دانش فنی بالا توام با به کارگیری صحیح از خلاقیت و نوآوری. تمامی این موارد در کنار زمانبندی دقیق و به کار گیری نیروهای اجرایی متخصص محقق میگردد.شرکتها و سازمانها با برنامه های جامع واهدافی مشخص تصمیم به حضور میگیرند . ازین رو انتخاب بهترین غرفه ساز برای انجام پروژه امری ضروری است. غرفه سازی آشیان با مجوز رسمی غرفه سازی و عضو انجمن غرفه سازی همراه شماست تا حضوری موفق و درخشان از خود بجای بگذارید.

اطلاعات تماس

تلفن:02144341689
موبایل:09228550827
ایمیل:ashianstudio@gmail.com
ساعات کاری:  شنبه تا پنجشنبه 09:00 – 18:00